Kanał: Powiat Malborski

Metryczka

  • Widownia: 2723
  • Produkcja: 2021
  • Zdjęcia: Paweł Kot
  • Montaż: Paweł Kot
  • Realizacja: Paweł Kot

Opis

Starostwo Powiatowe w Malborku otrzymało wyróżnienie za aktywną współpracę na rzecz edukacji ekonomicznej i cyberbezpieczeństwo dzieci, młodzieży, studentów i seniorów. Wyróżnienie zostało przyznane przez Warszawski Instytut Bankowości i Związek Banków Polskich za realizację programu edukacyjnego pn. “Bankowcy dla Edukacji”.

Efekty współpracy pomiędzy powiatem, Warszawskim Instytutem Bankowości i Związkiem Banków Polskich pokazują, że skuteczne budowanie dialogu w zakresie edukacji ekonomicznej jest możliwe jedynie dzięki aktywnemu współdziałaniu wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za edukację każdego szczebla – informuje Waldemar Zbytek, prezes WIB. – W bardzo wymagającym dla wszystkich z powodu wybuchu pandemii Covid-19 roku 2020 udało się zrealizować w trybie online miedzy innymi cykl lekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa i finansów, w których udział wzięło ponad tysiąc uczniów oraz dodatkowo zrealizowano szkolenia dla ponad stu nauczycieli. W lekcjach wzięli udział uczniowie i nauczyciele ze wszystkich czterech szkół ponadpodstawowych, znajdujących się na terenie powiatu malborskiego.

Oficjalnie ogłoszenie o wyróżnieniu powiatowego samorządu odbędzie się podczas V Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości, który odbędzie się w formule online 25 marca.


Skomentuj na Facebooku

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści komentarzy dodanych na stronie.

Redakcja portalu Polska Telewizja Internetowa nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników.

Komentarze