Kanał: Cewice

Metryczka

  • Widownia: 3548
  • Produkcja: 2016
  • Zdjęcia: Michał Sałata
  • Montaż: Michał Sałata
  • Realizacja: Michał Sałata

Opis

Zimowy Wieczór Seniora mamy już za sobą. Wspaniała widownia, miła atmosfera no i oczywiście występy dla naszych seniorów. Na scenie pojawiła się zapowiadana wcześniej para Tancerzy Mistrzowskiej Klasy A Marta Kowalczyk i Filip Masalon. Uroczystość uświetniły dzieci z warsztatów tanecznych, teatralnych z domu kultury.
Wokalnie piosenki o babci i dziadku wyśpiewały Oliwia Kowalczuk, Julia Kwidzińska oraz Agnieszka Kowalczuk. W trakcie uroczystości pani Grażyna Bońkowska wręczyła bukiet kwiatów dla Urszuli Konopińskiej za najbardziej aktywnego czytelnika biblioteki w Maszewie. Przy tak wspaniałej uroczystości pożegnaliśmy instruktora tańca panią Magdę Badulską, która od dwóch lat prowadziła warsztaty w domu kultury w Maszewie. Wzruszenie było ogromne zarówno dla dzieci jak i organizatorów. Życzymy tej młodej, utalentowanej instruktorce tańca samych sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń.


Skomentuj na Facebooku

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści komentarzy dodanych na stronie.

Redakcja portalu Polska Telewizja Internetowa nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników.

Komentarze